Скляні та дзеркальні стелі

Скляні стелі
 • Дзеркальні
 • Дзеркальні з малюнком
 • Матові
 • Вітражні
 • Комбіновані
 • З під світкою

Скляна стеля – це чудова нагода додати ексклюзивності інтер’єру у квартирі, офісі, ресторані або іншому місці. Використання скляних стель в дизайні інтер’єру дозволяє візуально розширити простір, надати йому урочистості, глибини і збільшити кількість світла. Вони є красивими, надійними та довговічними. Не кожен насмілюється втілити цей задум, адже панує думка, що монтаж скляної стелі – дорога робота, яка потребує багато догляду у майбутньому.

Переваги встановлення дзеркальної стелі:

Створити ефект дзеркала. Дозволяє візуально збільшити висоту стін не турбуєчи сусідів згори.Дивлячись вверх, ви будете бачити все навколо і здаватиметься, що місця стало набагато більше.

Розширити простір. Насправді, скляна або дзеркальна стеля – це легкий спосіб збільшити простір приміщення, при цьому не втручаючись у конструкцію будівлі. Не секрет, що в переважній більшості наших квартир, за винятком, хіба, старих будинків у центральній частині міста, стіни не надто високі. Постійне відчуття малого простору провокує паніку, тривожність та агресивність. Перебувати у кімнаті з низькими стелями просто некомфортно.

Заощадити на освітленні. Завдяки появі додаткового світла у випадку скляної стелі або ефекту віддзеркалення в приміщенні можна позбутися від деяких світильників і тим самим зменшити споживання електроенергії.

Особливого догляду скляні стелі не потребують, достатньо просто час від часу, протерти ганчіркою, з використанням чистячих засобів для скла. Завдяки цьому стелі зі скла залишатимуться красивими, надійними і довговічними.

З чого складається скляна стеля

Такий оригінальний варіант стелі складається з каркаса та скляних плит (гартованого або ж триплексного скла). Їх монтують на профільну або підвісну систему, за допомогою спеціальних тросів. 

В залежності від типу конструкції, стелі поділяються на такі різновиди:

 • матові,
 • дзеркальні
 • вітражні
 • з під світкою
 • без підсвітки.

Матові скляні стелі

Це стриманий варіант, який не буде сильно впадати в око, проте, надасть родзинки будь-якому приміщенню: від кімнати в будинку до SPA-салону. Для цього використовується високоякісне матове скло, виготовлене за допомогою піскоструменевого обладнання. Вони дуже добре розсіюють світло навіть у великих приміщеннях. За такою стелею трішки важче доглядати, адже щоб помити матову поверхню, доведеться докласти більше зусиль.

Дзеркальні стелі

Оригінальний варіант для найсміливіших. При виготовленні цього виду стель використовуються великі дзеркальні листи. Вони додають простору та легкі у догляді. Під час прибирання достатньо витерти їх сухою ганчіркою від пороху або скористатися звичайним миючим засобом для скла.

Прозорі скляні стелі

Скляні стелі виготовляються також із дзеркал, на які нанесена травмобезпечна плівка, або з гартованого скла і триплексу. Цей варіант підійде для приватних житлових будинків та інших громадських місць: офісів, готелів, ресторанів та інших. Встановити таку стелю у багатоповерхівці – неможливо.

Якщо правильно підібрати товщину стелі, то вона може слугувати підлогою на вищому поверсі. Найкращий варіант для приміщень з високим рівнем вологості, таких як: басейни, СПА-комплекси, ванні кімнати або відкриті споруди.

Вітражні стелі

Вітражні стелі виготовляються за різними технологіями з використанням кольорового скла. При бажанні замовника можна використати комбінацію із матового скла та вітражу. Зауважимо, що вставки з матового скла забезпечують рівномірність розсіювання світла.

Дизайн скляних стель

Скляну стелю будь-якого виду можна оздобити малюнками або додатковим освітленням.

Малюнки виготовляємо за індивідуальними ескізами. Світло монтується між основою та підвісною скляною стелею. Вдало підібране освітлення може візуально збільшити простір та зробити ефектний дизайн. 

Скляні стелі не виготовляються з токсичних матеріалів, не горять, вважаються абсолютно екологічними, довговічними та створюють чудовий естетичний ефект.

Виготовлення і монтаж скляних стель Ви можете замовити за тел. 050-983-12-03