Скляні сходи

Скляні сходи

Виготовлення та монтаж скляних сходів

Скляні сходи впевнено займають своє місце у спектрі дизайнерських рішень сучасного помешкання та приміщень для бізнесу. Якщо Ви хочете створити ультрасучасний, унікальний, легкий і прозорий інтер’єр, то скляні сходи стануть саме тим, що додасть до інтер’єру чіткий дизайнерський стрижень. Завдяки використанню такого нетипового для сходів матеріалу як скло, вдається досягти в інтер’єрі особливого ефекту невагомості, світла і простору.

Сходи вже давно переросли свою первісну, ужиткову роль для переміщення між поверхами, і перетворились на повноцінного учасника дизайнерської композиції. Така роль сходів вимагає особливого ставлення та відповідного втілення. Саме тому все частіше використовують скляні сходи як альтернативу звичайним.

Переваги

Скляні сходи мають багато переваг:

Легкість. Вони візуально не забирають багато місця і завжди виглядають стильно.

Довговічність. Ми допоможемо зруйнувати міф, що скляні сходи є небезпечними та можуть легко розбитися.

Екологічність. Не потрібно використовувати шкідливі покриття, дерево або інші матеріали.

Вогнетривкість. Скляні сходи не горять та є стійкішими до зовнішніх впливів.

Особливості виготовлення і монтажу скляних сходів для будинку

Ми гарантуємо якість та безпеку, всіх виготовлених нами, скляних елементів. Серед наших переваг:

 • Доступна ціна, прозоре ціноутворення, ніяких прихованих доплат чи націнок при розрахунку
 • Повний спектр робіт з проектування, виготовлення та монтажу «під ключ» гвинтових та інших типів сходів.
 • Гарантія на виконані роботи.
 • Індивідуальний підхід, супровід замовлення персональним менеджером.

Для виробництва сходів ми використовуємо лише найякісніший триплекс – багатошарове скло, яке вважається дуже міцним, оскільки витримує великі навантаження та не розбивається при випадкових ударах. Окрім триплекса для огороджувальних сходових конструкцій ми  застосовуємо загартоване архітектурне скло товщиною 8-15 мм. Якщо таке скло розбивається, то воно утворює маленькі та негострі уламки, які нікому не зашкодять.

Щоб захистити сходи, зробити їх менш слизькими та міцнішими та, ми пропонуємо спеціальну полімерну плівку. З її допомогою можна затемнити східці та змінити їхній колір.

Декор скляних сходів

Щоб сходи ідеально вписувались в інтер’єр, варто обрати елементи декору, які довершать їхній дизайн. Для цього ми пропонуємо багато цікавих варіантів:

 • Плівка, яка змінює колір;
 • Матове скло;
 • Комбіновані вставки;
 • Малюнки;
 • Фотодрук на сходах із будь-яким зображенням;
 • Декоративне освітлення;
 • Обідки.

Для розважальних закладів, таких як клуби, бари чи ресторани, скляні сходи комбінуються зі спеціальним підсвічуванням. Це виділятиме їх у темну пору доби та додасть романтизму приміщенню. Світло може бути різних кольорів.

Скляні сходи – це тонка робота, яка під силу лише справжнім професіоналам. Тепер не потрібно шукати відповіді на питання де спроектувати чи купити скляні сходи, адже наші фахівці забезпечать повний спектр робіт – від проектування до підбору матеріалів та встановлення. І не забувайте про перила!

Виготовлення і монтаж скляних сходів Ви можете замовити за тел. 050-983-12-03