Скляні підлоги

Скляна підлога
  • Цільноскляні
  • Зі скляними вставками
  • Прямокутної форми
  • Овальної форми
  • Круглої форми
  • Будь якої неправильної форми
  • З під світкою

Скляна підлога. Виготовлення і монтаж.

Скляна підлога – це рішення для найсміливіших. Найчастіше розробляють для приватних будинків, офісів, готелів, ресторанів або інших тематичних місць, де хочеться вразити інтер’єром. Такий вид підлоги візуально збільшує простір помешкання та додає родзинки до існуючого дизайну.

Конструкція скляної підлоги

Зробити таку підлогу у помешканні – не так складно.  Не потрібно здійснювати серйозних втручань у конструкцію будівлі. Достатньо підготувати конкретну ділянку, де буде встановлюватися цей елемент дизайну.

Скляні підлоги можна поділити на такі види:

  • Перекриття. Така підлога є опорною конструкцією між поверхами. Встановлюється у кімнатах, офісах та на балконах. Багато визначних споруд світу мають частинки скляної підлоги, яка надає відчуття польоту та невагомості, коли подивитися униз.
  • Подіуми. Це скляна надбудова над звичайною підлогою. Такий варіант найпростіше реалізувати.
  • Псевдопідлоги. Встановлюють для краси поверх звичайного покриття.

Для виготовлення скляної підлоги використовують лише надміцне загартоване скло або триплекс. Сама ж підлога складається з декількох шарів: верхній – не дуже великої товщини, тому що підлягає періодичній зміні; решта шарів – товстіші та здатні витримувати навантаження до 400 кг.

Фальшпідлоги можуть виготовлятися з різних видів скла та різної форми, адже від них не залежить безпека людей.

В опорних підлогах поекспериментувати з покриттями не вийде, тому що матове скло зменшує міцність конструкції

Кріплення – один з найважливіших елементів. Ми обираємо лише нержавіючі кріплення або додаткові опори з дерева, які підтримуватимуть підлогу.

Декор підлоги

Здебільшого скляну підлогу виготовляють для створення ексклюзивного декору в приміщенні. Під неї можна встановити додаткове освітлення, акваріум, пісок, гербарій та інші цікаві елементи.

Скло може бути прозорим, матовим, кольоровим або комбінованим. Також часто використовують фотодрук або інші малюнки.

Догляд за скляною підлогою

Доглядати за скляною підлогою потрібно трішки ретельніше. Для прибирання слід використовувати спеціальні губки, щоб не пошкодити поверхню. Коли на підлозі з’являться візуальні дефекти, то краще замінити верхній шар на новий. Нижні частини конструкції переробляти не потрібно.

Наші фахівці в залежності від побажань замовника встановлять як суцільну скляну підлогу, так і скляні вставки в уже існуюче підлогове покриття. До вашої уваги вставки різноманітних форм: прямокутні, круглі та овальні. Якщо ж є потреба у виготовленні скляних вставок складнішої конструкції, наші майстри виготовлять за кресленнями замовника чи дизайнера підлогові вставки зі скла будь-якої неправильної форми. А також облаштовуємо підсвітку під скляну підлогу чи вставки, аби ефект від них був максимальним.

Виготовлення і монтаж Скляних підлог Ви можете замовити за тел. 050-983-12-03