тел:097-227-99-96, 073-061-82-68

Витрины и прилавки из стекла

Скляні вітрини

Скляні вітрини

При усьому розмаїтті способів залучення клієнтів та збільшення продажів, рекламна індустрія не стоїть на місті, і постійно вдосконалює свої механізми. Одні заманюють клієнтів новими брендами, інші використовують знижки та акції. Однак є методи, що впливають на вибір людей приховано, і діють не залежно від використання інших способів заохочення. Один із основних методів – це скляні вітрини, основна мета яких полягає в тому, аби вдало продемонструвати товар потенційному клієнту в крамницях та інших торговельних точках.

Скляні вітрини – універсальне рішення

Скляні вітрини та прилавки підходять для вмеблювання практично усіх крамниць не залежно від їхніх розмірів та розташування. Їх з успіхом застосовують в аптеках, музеях, адміністративних установах – у тих місцях, де необхідно вигідно і красиво виставити різні види товарів чи експонатів.

В залежності від специфіки об’єкта, на скляні вітрини можна встановити додаткові елементи. До прикладу, для ювелірних салонів скляні вітрини оснащуються замком і яскравою підсвіткою. Якщо в приміщенні  встановлені скляні двері або скляні перегородки, то  в поєднанні зі скляними вітринами об’єм приміщення візуально збільшується.

Виробництво скляного обладнання для торгівлі передбачає велику кількість варіантів в залежності від будь-яких побажань клієнтів та з урахуванням особливостей приміщень, де вони будуть розміщені.

Усі скляні вітрини і прилавки виготовляються під замовлення за індивідуальними ескізами замовника. Додатковим елементом при виготовленні скляних вітрин і прилавків є дзеркала чи дзеркальні вставки. Встановивши скляні полиці у вітринах, ми надамо їм практичності і легкості.

На нині саме такі меблі користуються великою популярністю серед підприємців завдяки відносно невисокій ціні у порівнянні з класичними дерев’яними меблями. Саме вони здатні підвищити товарообіг за рахунок свого естетичного вигляду.

Виготовлення скляних вітрин

Скляні  вітрини  виготовляються з використанням різноманітних передових технологій. Завдяки цьому скло може поєднуватись із металевими, нікельованими елементами, а скріплюватись за допомогою ультрафіолетового клею, який є надійним і, головне невидимим кріпленням скляних конструкцій.

Вітрини і прилавки зі скла мають суттєву перевагу перед своїми конкурентами. Вони найкраще надаються для представлення дрібних товарів: мобільних телефонів, біжутерії, канцелярських товарів чи різноманітних ювелірних виробів.

Слід зауважити, що скляні конструкції в торгівлі, виконані за індивідуальним проектом, відрізняється високою якістю та варіативністю. Вони стануть не просто прилавком для якнайкращого представлення товарів, але і справжньою окрасою будь-якого магазину і підійдуть до будь-якого приміщення.