Скло в інтер’єрі приміщень

Скло в інтер’єрі помешкань та офісів стає все популярнішим. Це й не дивно. Адже завдяки сучасним технологіям обробки цього тендітного і водночас міцного матеріалу, скло втає все ужитковішим, тому його можна зустріти на кожному кроці. Все частіше воно заміняє дерево, і нерідко навіть метал. Скляні двері чи сходи зі скла вже давно не викликають подиву – лише захоплення та заздрість.  Скло також використовують у виробництві дверей, вітрин та багатьох інших предметів нашого повсякденного побуту.

Скло в інтер’єрі приміщень

Якщо роззирнутись довкола, проаналізувати звичний інтер’єр, ми побачимо, що нас оточує чимало скла. Скляними можуть бути журнальний столик, кухонний стіл, стіл під апаратуру, а душові кабіни зі скла вже стали ознакою хорошого смаку. Над входом у будинки все частіше бачимо скляний дашок, а такі звично дерев’яні речі як шафи чи двері тепер не просто мають скляні вставки, а й нерідко повністю складаються зі скла.

Використання скла в інтер’єрі приміщень дійсно безмежне. Власне, тому його люблять використовувати дизайнери в своїх роботах. Адже будь-яка з них може вважатися по-справжньому унікальною. Ну і не слід забувати, що скло – це екологічно-чистий матеріал, якому не відомі звичні “хвороби” дерев’яних елементів інтер’єру, зокрема деформація, дрібні пошкодження та втрата вигляду.

Сучасне скло, на відміну від давніх взірців, є довговічне, безпечне, дуже міцне і надійне. Час його “тендітності” та крихкості минув. Нині за допомогою спеціальної технології, кілька шарів скла склеюють між собою, утворюючи надміцну та безпечну конструкцію, так званий Триплекс. З триплексу виготовляють скляні сходи  та навіть скляні підлоги для велелюдних закладів. Для всіх очевидно, що такі конструкції є оригінальними і ексклюзивними. Слід зауважити, що з допомогою технології ультрафіолетової проклейки, склу від AllGlass можна надати будь-якої форми, до того ж з практично невидимими місцями з’єднань.

Дуже популярними сьогодні являються скляні журнальні столики, які підходять під інтер’єр практично будь-якого приміщення. Скляні перегородки і душові кабіни – ще одна сфера активного використання скла.

Окрім надання будь-якої форми, скло можна прикрасити і стійким декором та малюнками, які тільки побажає замовник – варіантів тут безліч. Завдяки цьому, великою популярністю користуються скляні двері – прозорі чи матові, з будь-якою текстурою, барвою та малюнками.

Скориставшись послугами компанії AllGlass, Ви, безперечно, оціните професіоналізм наших майстрів, а також Вас приємно здивують наші ціни. Висока якість, індивідуальний дизайнерський підхід до кожного проекту, і як наслідок – максимальне задоволення Ваших бажань.