Про нас

На ринку послуг із виготовлення та встановлення скляних виробів, в тому числі дзеркал та габаритного скла, компанія AllGlass вже працює понад 15 років. За цей час ми виготовили та змонтували величезну кількість різноманітних проектів – від простих до унікальних, і маємо великий досвід у реалізації індивідуальних та ексклюзивних проектів.

Серед наших клієнтів, що скористались послугами компанії, є відомі дизайнери, власники готелів, барів, ресторанів, салонів краси, спортзалів, фітнес клубів, саун, представники різноманітних організацій та установ, а також велика кількість людей, які просто забажали зробити свою домівку затишною, стильною і комфортною.

У виробництві скляних конструкцій AllGlass використовує лише перевірені та якісні матеріали з різних країн світу, і встановлює тільки якісну фурнітуру. Для цього ми налагодили контакти із відомими та надійними виробниками скляних виробів, і працюємо з ними напряму.

Високу якість виконаних робіт забезпечують кваліфіковані майстри з великим досвідом роботи. Для компанії AllGlass важливий кінцевий результат, тому замовлення виконуємо «під ключ», якісно і в заздалегідь обговорений термін.

AllGlass – Виготовлення та встановлення габаритного скла