Послуги

Компанія AllGlass надає різноманітні послуги з виготовлення скляних конструкцій, монтажу та доставки виробів із скла.

Послуги з виготовлення скляних конструкцій, які ми пропонуємо, стосуються практично кожного кроку по облаштуванню скла в інтер’єрі – від проектування до встановлення. У нас Ви зможете замовити виїзд майстра для попередніх замірів майбутнього виробу або конструкції. Спеціаліст на місці проконсультує Вас про усі можливості і особливості встановлення виробів із скла чи дзеркал, при необхідності зробить шаблони, порадить, як доцільніше  змонтувати виріб і навіть допоможе вибрати фурнітуру.

Заміри робляться професійними вимірювальними інструментами, що зводять до мінімуму похибки при виготовленні скляного виробу. Майстри компанії AllGlass мають  великий досвід по монтажу конструкцій із скла, використовують в  роботі професійне обладнання, інструменти і матеріали.

В AllGlass послуги з виготовлення скляних конструкцій не закінчуються лише проектуванням та монтажем. У нас можна замовити гартування скла будь-яких розмірів та товщини.

Ми дбаємо за якість нашої продукції та задоволення клієнтів. Тому ми забезпечуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування встановлених виробів.

Доставка готових виробів здійснюється автомобілем, укомплектованим “пірамідою”, яка передбачена для перевезення великих листів скла. Об’ємні вироби, такі як столиетажерки, журнальні столики, вітрини та інші меблі, перевозяться в спеціальних ящиках з використанням пінопласту для зниження ризику втрати виробу при перевезенні.

Скориставшись послугами компанії AllGlass, Ви безперечно залишитеся задоволеними. А ми в свою чергу, будемо раді бачити Вас своїми постійними клієнтами.

Послуги з виготовлення скляних конструкцій та монтажу від компанії AllGlass – запорука якості та довговічності