Скляні сходи

Скляні сходи

Скляні сходи впевнено займають своє місце у спектрі дизайнерських рішень сучасного помешкання та приміщень для бізнесу. Якщо Ви хочете створити ультрасучасний, унікальний, легкий і прозорий інтер’єр, то скляні сходи стануть саме тим, що додасть до інтер’єру чіткий дизайнерський стрижень. Завдяки використанню такого нетипового для сходів матеріалу як скло, вдається досягти в інтер’єрі особливого ефекту невагомості, світла і простору.berryjam.rumountainsphoto.ru

Сходи вже давно переросли свою первісну, ужиткову роль для переміщення між поверхами, і перетворились на повноцінного учасника дизайнерської композиції. Така роль сходів вимагає особливого ставлення та відповідного втілення. Саме тому все частіше використовують скляні сходи як альтернативу звичайним.

Скляним сходам віддають перевагу в першу чергу ті, хто відмовився від важких елементів і бажає отримати відкритий простір у своєму помешканні. Такий вид сходів справляють значно більше враження за звичайні, дерев’яні, однак окрім естетичної складової, несуть в собі і іншу вигоду. Так, вони довговічніші, вогнетривкі, стійкіші до зовнішніх впливів і значно екологічніші за інші види.

Сучасні скляні сходи мають велику кількість варіантів. Вони можуть бути прозорими, матовими чо тонованими у будь-який колір – синього, зеленого, золотистого чи бронзового відтінків. А для розважальних закладів, таких як клуби, бари чи ресторани, скляні сходи комбінуються зі спеціальним підсвічуванням.

Скляні сходи – це тонка робота, яка під силу лише справжнім професіоналам. Тепер не потрібно шукати відповіді на питання де спроектувати чи купити скляні сходи, адже наші фахівці забезпечать повний спектр робіт – від проектування до підбору матеріалів та встановлення. І не забувайте про перила!

Виготовлення і монтаж скляних сходів Ви можете замовити за тел. 050-983-12-03