Скляні підлоги

Скляна підлога
  • Цільноскляні
  • Зі скляними вставками
  • Прямокутної форми
  • Овальної форми
  • Круглої форми
  • Будь якої неправильної форми
  • З під світкою

Скляні підлоги – це неординарне дизайнерське рішення для приватного будинку, ресторану, кафе, офісу та інших приміщень. Ефект невагомості, порожнечі під ногами буде привертати увагу відвідувачів і вражати їхню уяву. http://rpk-tramplin.ru

Слід зауважити, що при бажанні замість тотального перебудування долівки можна обійтись невеликим втручанням. Адже навіть невеликі вставки із скла на підлозі здатні підкреслити витонченість і розкіш, створити  ефект невагомості, райдужну гру світла, візуально змінити і розширити простір.

Особливо ефектно вставки скляної підлоги виглядають у ресторанах та кавярнях – в залежності від тематики та специфіки закладу, під скло варто розташувати будь-який тематичний декор для підсилення ефекту.

Сучасні технології дозволяють розмістити під скляною підлогою широкий спектр предметів – від колекційних монет до акваріуму із живими рибками. І тоді підлога, яка зазвичай не виконує жодної інтер’єрної ролі, окрім ужиткової,  перетвориться в справжній дизайнерський об’єкт і може стати основною прикрасою приміщення.

Наші фахівці в залежності від побажань замовника встановлять як суцільну скляну підлогу, так і скляні вставки в уже існуюче підлогове покриття. До вашої уваги вставки різноманітних форм: прямокутні, круглі та овальні. Якщо ж є потреба у виготовленні скляних вставок складнішої конструкції, наші майстри виготовлять за кресленнями замовника чи дизайнера підлогові вставки зі скла будь-якої неправильної форми. А також облаштовуємо підсвітку під скляну підлогу чи вставки, аби ефект від них був максимальним.

Виготовлення і монтаж Скляних підлог Ви можете замовити за тел. 050-983-12-03