Скляні перила

Скляні перила
  • Прозорі
  • Тоновані
  • Матові
  • Кольорові
  • З нанесенням малюнка

Скляні перила  – це незвично, сучасно і стильно. Такі конструкції зазвичай часто використовуються в інтер’єрах барів, ресторанів, торгових центрів, нічних клубів, надають їм легкість і повітряність.mensclub24

Як відомо, сходи без перил – небезпечні browse around this web-site. Отож в той час, як сходи виконують транспортну функцію, перила забезпечують безпеку пересування. Та, як відомо, усе, що продукує людина для свого комфорту, рано чи пізно набуває естетичності та витонченості. Перила зі скла – найвища точка розвитку цього елементу інтер’єру.

За відносно невеликий термін скляні перила стали з’являтись на все більшій кількості будівель та об’єктів. Їх можна побачити у житлових будинках, котеджах, квартирах, ними обгороджують лоджії, балкони, а то й просто відкриті ділянки на будинках. Їхньою перевагою є те, що вони практично не перешкоджають потоку світла, і є міцним, але майже невидимим бар’єром. А відсутність меж, як відомо, надихає людей до розвитку та спонукає до єднання з навколишнім середовищем.

Попри прозорість та невагомість, скляні перила можуть похвалитись неабиякою витривалістю та міцністю. Адже виготовляються вони зі скла товщиною від 10 до 20 мм., Ми пропонуємо два види скла для перил: триплекс (багатошарове) або гартоване.

Ми виготовимо у короткий термін скляні перила на будь-який смак. Лише Вам вирішувати, якою буде форма, висота чи декоративні елементи скляних перил – за Вашими екскізами та проектами ми втілимо яку завгодно фантазію.

Скляні перила сьогодні супроводжують різні типи сходів і огорож, надаючи їм елегантність і неповторний шарм, при цьому не загромаджуючи простір. Разом з цим, такі перила є надійними і довговічними.

Виготовлення і монтаж скляних перил Ви можете замовити за тел. 050-983-12-03