Скляні двері

Скляні двері
  • Розпашні
  • Розсувні
  • Маятникові
  • Для саун
  • Прозорі
  • Матові
  • З нанесенням малюнка, логотипа

Скляні двері за відносно короткий час стали одним із найпоширеніших інтер’єрних рішень для приватних помешкань, бізнесу та торгівлі. Все більше підприємців схиляються до встановлення скляних дверей замість звичайних, дерев’яних чи металевих, все частіше можна зустріти склані двері у квартирах мешканців. Сприяє цьому суттєві переваги скляних дверей перед виробами-конкурентами. Завдяки прозорості, такі двері сприяють візуальному збільшенню площі торгового приміщення чи помешкання, чудово пропускають сонячне та денне світло, а також запобігають проникненню неприємних запахів та зайвого шуму ззовні.ragrani.ru

Не слід забувати, що попри прозорість та гармонізацію внутрішнього простору, скляні двері доволі міцні та надійні.

Скляні двері мають низку різновидів. Зокрема, їх поділяють на три групи, в залежності від способу кріплення та відкривання:

В житлових приміщеннях найбільш уживаними є перші два різновиди скляних дверей – розсувні та розпашні. А от для ванних кімнат найкраще пасують саме розпашні двері losartan 100mg tab. Та, зрештою, все залежить від того, як спроектована кімната і яке її функційне призначення. Важливу роль відіграє і дизайн приміщення.

Розсувні двері відрізняються тим, що дозволяють суттєво зекономити площу приміщення завдяки своєму особливому способу відкривання. А от маятникові двері зазвичай можна помітити у приміщеннях загального користування де спостерігається особливо високий потік людей – в державних установах, аеропортах, вокзалах тощо.

Наші фахівці виїдуть на об’єкт і допоможуть підібрати скляні двері, які найкраще пасуватимуть інтер’єру та будуть доречними до будь-якого призначення приміщення, а також якісно та оперативно їх встановлять.

Виготовлення і монтаж Скляних дверей Ви можете замовити за тел. 050-983-12-03