Скляні дашки

Скляні дашки
  • Прозорі
  • Матові
  • Тоновані
  • З нанесенням малюнка

Скляні дашки являються невід’ємною частиною фасаду, яка виконує захисну роль від атмосферних опадів і надає споруді архітектурний вигляд. Відтепер не потрібно шукати де купити скляні дашки і ламати голову над тим, як їх встановити. Ми пропонуємо прості і функціональні рішення з використанням сучасних матеріалів: скла і нержавіючої сталі.ir-leasing.rukahovka-service.ru

Скло, з якого виготовляються наші дашки, є двох видів: багатошарове (так званий “триплекс”) або гартоване скло. Воно надійне, стійке до пошкоджень та довговічне.

Функційне призначення скляного дашка – доволі широке. Він елегантно виглядатиме над вхідними дверима чи вікнами, і в залежності від погоди, захищатиме вашу домівку чи офіс від снігу, дощу чи навіть інтенсивного сонячного проміння.

Конструкція скляного дашка залежить виключно від ваших побажань та специфіки стін будівлі. В залежності від ширини дашка,  він може складатися з одного або декількох скляних частин розміром від 12 до 20 см. Таким чином захист буде більш стійкішим та довговічнішим. Слід зауважити, що скляні навіси розраховуються індивідуально на снігове та вітрове навантаження, отже помилитись із вибором буде непросто.

Що ж до естетичної складової, то тут, як і у випадку із скляними сходами, варіантів скла теж є чимало. В залежності від дизайнерського бачення, може використосуватись різноманітні види скла: абсолютно прозоре, або ж навпаки, матове. Також доступні тоновані варіанти скляних дашків. Для кріплення використовується спеціальна фурнітура із нержавіючої сталі.

Виготовлення і монтаж скляних дашків Ви можете замовити за тел. 050-983-12-03