Скляні вітрини

Скляні вітрини
  • Горизонтальні
  • Вертикальні
  • Прилавки
  • З під світкою
  • З замком
  • Герметичні
  • З нанесенням малюнка
  • З гартованого скла

Скляні вітрини – найкраще рішення для Вашого магазину, ресторану, бару, кафе, шоу-руму чи виставочного залу. Легкість та невагома прозорість суцільно-скляних конструкцій не лише створюють необхідну атмосферу в торговому приміщенні, але й зосереджують увагу покупців на головному – самому товарі. У цьому переконались чимало клієнтів, бізнес яких після заміни дерев’яних полиць на скляні вітрини пішов угору discover this.Как составить семантическое ядро для сайта


Секрет ефективності скляних вітрин є доволі простий. Він полягає у тому, що клієнт не розпорошує увагу на непотрібні йому меблеві конструкції, а відразу бачить товар. А завдяки тому, що полиці виготовлені зі скла, у поєднанні із правильним розташуванням джерел світла, товар отримує максимально привабливий вигляд. Скляні вітрини запрошують нас подивитись на товар і захотіти дізнатись про нього більше. Саме тому ми намагаємось зробити скляну вітрину більш привабливою, додаючи до неї стильну підсвітку і надаючи їй цікавий та привабливий дизайн.

Отож, скляні вітрини є загальновизнаним найкращим способом презентації товару. Вартує купити скляні вітрини для своєї крамниці, як Ваш товар заграє новими барвами!

На перший погляд, скляні вітрини видаються дуже делікатними, але це не так. Скло досить товсте (6 – 12 мм.) і ударостійке, а самі вітрини кріпляться надійною фурнітурою.

Вітрини зі скла мають свої переваги над іншими видами меблів для розташування товару. Окрім того, що товар добре видно покупцю, він ще й захищений від крадіжок. На товар не потрапляє пилюка чи дощ, якщо вітрина розташована назовні. Скляну вітрину можна зробити герметичною, на неї можна встановити замок. Скло такої вітрини можна прикрасити малюнком, тонуванням, матуванням або взагалі використати кольорове скло.

При правильному використанні освітлення, вмонтованого у скляну вітрину, в приміщенні стає затишно і святково. Скло цих вітрин не затримує світла, а пропускає  через себе або відбиває заломлюючи, тому в приміщенні зі скляними вітринами завжди світло.

Виготовлення і монтаж скляних вітрин Ви можете замовити за тел. 050-983-12-03