Душові кабіни

Душові кабіни
  • Прямої форми
  • Гнутої форми
  • Прозорі
  • Матові
  • З нанесенням малюнка

Душові кабіни виготовляються з різних матеріалів, однак найбільш розповсюдженим та зручним є скло. Основна перевага душових кабінок із скла полягає в тому, що вони мають здатність ефективно та ефектно вписатись у будь-який простір та інтер’єр.sports74.ruПлиты покрытия ребристые

При виготовленні душових кабінок використовують спеціальне гартоване скло, яке відрізняється від звичайного силікатного скла підвищеною стійкістю до різких перепадів температури, а у випадку руйнування розсипається на дрібні безпечні частинки, які не несуть загрози життю чи здоров’ю користувачів.

Гартоване скло – ідеальний варіант для виготовлення душової кабіни. Скло – вологостійкий матеріал, який не потребує спеціального догляду. Воно має гарний естетичний вигляд і візуально надає ванній кімнаті ефект легкого і світлого простору.

В залежності від інтер’єрного вирішення простору, можна підібрати скляну душову кабіну, яка максимально пасуватиме до інтер’єру. За бажанням клієнта ми виготовимо душову кабіну будь-якого фасону. Зважаючи на дизайн приміщення, облаштуємо як звичайну кабіну, з прямими стінками, так і гнутої форми. Вам визначати, які саме скляні стінки ми туди встановимо – прозорі чи з матовим покриттям. Індивідуальний підхід забезпечить унікальність та неповторність вашої душової кабіни. Крім того, ми також надаємо послуги із нанесення малюнку на скляні стінки душової кабіни.

Наші фахівці виготовлять та встановлять саме таку душову кабіну, як ви забажаєте, щоб вона тішила вас надійною роботою та елегантним виглядом на довгі роки.

Виготовлення і монтаж Душових кабінок Ви можете замовити за тел. 050-983-12-03